Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/25547/virtual/www/domains/fotografiesvatby.cz/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/25547/virtual/www/domains/fotografiesvatby.cz/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87
O nás - FotografieSvatby.cz

O nás

Jsme grafici a fotografové, kteří se zaměřují na propagaci a dokumentaci svatebních dnů. Klíčem pro spokojenost našich zákazníků je osobní přístup. Nejdůležitější je, aby Vás i nás spolupráce těšila a pokud možno nás posunula někam dál.

Fotografování svatebního dne je slavnostní událost nejen pro novomanžele, ale i pro nás. Proto před touto událostí jezdíme na místa, kde se bude celý den odehrávat, abychom se z profesního hlediska správně připravili. Klíčovou roli při focení hraje „scénář“, tedy jakýsi časový harmonogram kdy, kde, koho a jak budeme fotit. Všechny tyto informace s Vámi rádi probereme před svatebním dnem třeba u nás v ateliéru v domácím prostředí při kávičce, nebo se více informací dozvíte v často kladených otázkách.

Grafické práce spojené se svatebním dnem chtějí trochu více plánování, které samozřejmě zorganizujeme my. Při navrhování pracujeme tak, že se od Vás snažíme dozvědět co nejvíce informací, které Vás nějakým způsobem charakterizují, na základě těchto informací Vám naskicujeme několik variant svatebního oznámení přímo Vám šitým na míru (nikdy nepracujeme s předem předpřipravenými mustry). Vy si vyberete, jaká varianta se vám líbí, popřípadě budete-li mít chuť, rádi vás zapojíme do procesu vymýšlení prvotního nápadu. Svatební oznámení, pozvánky na svatební hostinu, večerní párty, to vše v pěkných obálkách vytištěné, vygravírované, či vysekané do Vámi vybraného papíru s originální, elegantní či vtipnou grafikou, která se váže přímo k Vám, to jsou výsledky naší grafické práce.

Fotografie a grafika jdou ruku v ruce při poslední fázi. Budete-li chtít pěknou svatební knihu, jakožto vzpomínku na Váš klíčový den v životě, rádi Vám ji zpracujeme. Nejprve vybereme fotografie, které budou ve fotoknize, poté následuje dlouhý proces digitální úpravy fotografií, na který se specializujeme. Výsledkem budou reportážně umělecké fotografie, které s citem umístíme třeba na stránky fotoknihy s grafikou v pozadí, která může navazovat na grafiku, jež byla na svatebních oznámeních. Následně necháme vyrobit celou fotoknihu. Jednotlivé stránky fotoknihy jsou vyvolány na fotografický papír (nejedná se tedy o obyčejný tisk) a následně vázány/lepeny do knižního bloku, který je v kvalitních deskách. Ostatní finální fotografie vám předáme elektronicky, nebo je také můžeme umístit na internetové stránky do galerie.

Pracujeme s foto technikou Nikon, Canon, Fomei, Sigma, Bowens, Phottix. Grafiku zpracováváme na pracovních stanicích s procesory i7, monitorech Eizo, tabletech Wacom, to vše pod osvětlením s vysokým CRI. Hlavní je však dlouholetá praxe, která je potvrzena spokojeností našich zákazníků.

Za celý tým Štěpán Stránský