Naše služby

Jsme grafici a fotografové, kteří se zaměřují na propagaci a dokumentaci svatebních dnů. Klíčem pro spokojenost našich zákazníků je osobní přístup. Nejdůležitější je, aby Vás i nás spolupráce těšila a pokud možno nás posunula někam dál.

Fotografování svatebního dne je slavnostní událostí, nejen pro novomanželé, ale i pro nás. Proto před touto událostí jezdíme na místa, kde se bude celý den odehrávat, aby jsme se z profesního hlediska správně připravili. Klíčovou roli při focení hraje „scénář“, tedy jakýsi časový harmonogram kdy, kde, koho a jak budeme fotit. Všechny tyto informace s Vámi rádi probereme před svatebním dnem třeba u nás v ateliéru v domácím prostředí při kávičce. Nebo více informací se dozvíte v často kladených otázkách.

Grafické práce spojené se svatebním dnem chtějí trochu více plánování, které samozřejmě zorganizujeme my. Při navrhování pracujeme tak, že se od Vás snažíme dozvědět co nejvíce informací, které Vás nějakým způsobem charakterizují, na základě těchto informací Vám naskicujeme několik variant svatebního oznámení přímo Vám šitým na míru (nikdy nepracujeme s předem předpřipravenými mustry). Vy si vyberete, jaká varianta se vám líbí, popřípadě budete-li mít chuť, rádi vás zapojíme do procesu vymýšlení základního nápadu. Svatební oznámení, pozvánky na svatební hostinu, večerní párty, to vše v pěkných obálkách vytištěné, vygravírované, či vysekané do Vámi ze vzorníků vybraného papíru s originální, elegantní, či vtipnou grafikou, která se váže přímo k Vám, to jsou výsledky naší grafické práce.

Fotografie a grafika jdou ruku v ruce při poslední fázi. Budete-li chtít pěknou svatební knihu, jakožto vzpomínku na Váš klíčový den v životě, rádi Vám ji zpracujeme. Nejprve vybereme fotografie, které budou ve fotoknize, poté následuje dlouhý proces digitální úpravy fotografií, na který se specializujeme. Výsledkem budou umělecké fotografie, které s citem umístíme na stránky fotoknihy s grafikou v pozadí která může navazovat na grafiku, která byla na svatebních oznámeních. Následně vyrobíme celou fotoknihu, na jejíž výrobě si dáváme obzvlášť záležet. Jednotlivé stránky fotoknihy vyvoláváme na fotografický papír a následně vážeme/lepíme do knižního bloku, který je v kvalitních deskách. Zbylé fotografie vám předáme na DVD, nebo je také můžeme umístit na internetové stránky.

Pracujeme s fototechnikou Nikon, Cannon, Fomei, Sigma, Tamron. Grafiku zpracováváme na pracovních stanicích s procesory i7, hardwarově kalibrovatelných monitorech Eizo, tabletech Intuos Wacom, to vše pod certifikovaným osvětlením D50. Hlavní je však dlouholetá praxe, která je potvrzena spokojeností našich zákazníků.

Za celý tým Štěpán Stránský

Leave a Reply