Lidka a Olda Pípalovi

Lidka a Olda Pípalovi

Už Kamila se Štěpánem pochybovali, jestli nějaké zhodnocení jejich práce, jak jsme slíbili, napíšeme. My jsme ale chtěli udělat větší časový odstup a pokusit se o maximální objektivitu našeho hodnocení. Rok je snad dostatečně dlouhá doba…Tak tedy , jak zpětně jejich výkon hodnotíme?

PROFESIONÁLNÍ PRÁCE na nejvyšší úrovni v extrémních podmínkách a s neexistujícím časovým plánem. Každému, kdo chce něco osobitého, DOPORUČUJEME.

No posuďte sami, co jsme si na ně vymysleli. Svatba na zahradě našeho nezkolaudovaného domu byla  maskována za zahradní slavnost a probíhala za typického podzimního počasí – chlad a zamračeno. Navíc díky naší lenosti jsme pro naši svatbu nepřipravili žádný program a tak se samotná akce vyvíjela jen na základě přispění svatebních hostů. Kamila se Štěpánem dokázali citlivě zachytit momentky, aniž by zasahovali do průběhu akce. Při foceni „standardních“ svatebních fotografií se projevily výborné organizačním schopnosti a viditelné zkušenosti s podobným focením. Ale hlavně moře nápadů a nezkrotná fantazie.

Fotografie, které se podařily Kamile a Štěpánovi zachytit, vyzařují bezprostřednost celé akce a přesto v sobě mají noblesnost a vážnost svatby. I po roce je prohlídka alba s fotografiemi z naší svatby součástí takřka každé návštěvy.