Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/25547/virtual/www/domains/fotografiesvatby.cz/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/25547/virtual/www/domains/fotografiesvatby.cz/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87
FAQ - FotografieSvatby.cz

FAQ

Je možné nás nafotit v ateliéru?

Ano, je možnost Vás nafotit v ateliéru. Pokud máte třeba svatbu v zimě a není příliš hezké počasí, je lepší přemístit se do útulného ateliéru a udělat image fotky tam – s možností využití dekorací.

 

Dokážete odstranit drobné nedostatky a fotky vylepšit, vyretušovat, dobarvit?

Tohle je nám blízké,  na úpravu fotek se specializujeme a dokážeme je hodně změnit, je to i součást naší umělecké práce s fotografiemi.

 

Nemáme vůbec žádný nápad na svatební oznámení, poradíte nám?

Postup je podrobně popsán v našich službách. Nemějte strach, ještě se nám nestalo, že bychom se s klienty nedomluvili. Jestli vás zaujmeme, následně preferujeme osobní přístup, kde jsme ochotni Vám poradit a předvést portfolio našich oznámení, papíry, obálky atd… V dnešní rychlé době Vás naše konkurence odkáže na své internetové stránky; nemají čas a už se neobtěžují vám nic vysvětlit. Samozřejmě si z pohodlí domova můžete vybrat z mustrů poměrně levná oznámení, ale jen si zkuste představit, kolika lidem před Vámi se to mohlo líbit a vybrali si stejné jako vy – to nezní moc originálně na tak slavnostní den, že? Nás baví si hrát a vymýšlet originální věci – oznámení, které Vám vytvoříme, jsme si vymysleli a již ho nikdy v životě nepoužijeme u jiného klienta.

 

Poskytujete slevy?

Ano, slevy poskytujeme: v případě, že si objednáte veškeré grafické a fotografické služby v našem online kalkulátoru, činí sleva -20%.

 

 

Jak probíhá platba za vaše služby?

Můžete nám poslat peníze na účet nebo hotově. Klidně i před realizací zakázky, tomu se nebráníme. Většinou však 1. část platby probíhá při předání vytištěných oznámení včetně dalších tiskovin a druhá část platby při předání hotových fotografií a fotobooku.

 

Můžeme využít pouze část vaší nabídky, které máte v menu balíčky a služby?

Ano. Můžete nás třeba využít pouze na focení svatebního obřadu.

 

Kolik fotografií dostaneme?

Pokud mluvíme o celodenním focení, dostanete celkem 120-180 postprodukovaných fotografií. Z toho cca 30 Top fotografií, kterými se i my prezentujeme třeba na našem webu.

 

Můžeme si vybrat fotografie ze všech které nafotíte?

Bohužel v tomto bodě zásadně nevycházíme vstříc. Kvalita a hodnota našich fotografií se odvíjí od jistého stupně svobody při focení a postprodukci. Výběr fotografií je čistě na autorovi (fotografovi) který si nenechá do tohoto výběru mluvit od svatebčanů! Je to z důvodu že fotograf nejlépe ví jaké fotografie mají hodnotu (vizuální, technickou, emoční,…) napříč časem, sociálními vrstvami, trendy.

 

Jak je to s licencí k fotografiím?

Autorem fotografií je vždy fotograf, ten uděluje časově neomezenou licenci k použití fotografií klientovi. Klient fotografie může používat k vlastním účelům, nesmí je však dále prodávat bez souhlasu autora. Fotograf může fotografie používat v rámci svého portfólia a propagace, ale nesmí je dále prodávat bez souhlasu klienta. Klient nese plnou zodpovědnost za svolení fotit veškeré přítomné osoby a objekty fotografem.