Anita a Tomáš Beganyovi

Anita a Tomáš Beganyovi

Níže je k zobrazení výběr fotografií, který vystihuje krásnou atmosféru celého dne. Více fotografií z celého dne, můžete shlédnout v odkaze: kompletní fotoarchív svatby

 

Z práce Štěpána a Kamči jsme byli nadšeni. Již od prvního okamžiku jsme si sedli, takže nám bylo jasné, že spolupráce bude plynout. A taky že jo. Měli jsem krásný svatební den a příprava, kterou Štěpán s Kamčou do focení věnovali, byla skvělá. Na místo obřadu se dopředu přijeli podívat (2 hodiny z Prahy), Štěpán zjišťoval pohyby, světlo a stíny Slunce :o) a vše ladil, aby výsledek byl dokonalý, zatímco Kamča vymýšlela romantické scénáře :o). 

A výsledek? Máme krásné a profesionální fotky! Když říkám profesionální, tak myslím profesionální, s řadou nečekaných momentů a drobných detailů, kterých si může všimnout jen oko fotografa zkušeného, nadšeného, vášnivého. 
 
Jeden můj blízký přítel, který do focení tak trochu „fušuje“, nad fotkami dokonce prohlásil: „Tak dobrý svatební fotky jsem fakt ještě neviděl, on je fakt profík.“ 
 
Kdybychom se brali znovu, tak bychom si to sladěné duo, které dělá svou práci skutečně naplno a ze srdce, znovu vybrali :o). Ale protože druhé vdavky nechystáme, snad budou v budoucnu jiné příležitosti. 
 
Přejeme Štěpánovi a Kamče mnoho dalšího radostného tvoření!
 
Bylo nám ctí a děkujeme!
 
Anita + Tomáš Beganyovi