Áďa a Ondra Zvolánkovi

Áďa a Ondra Zvolánkovi

Jak přežít (a hlavně si užít) vlastní svatbu? My doporučujeme co nejvíce úkolů delegovat: koláčky upečou maminky, babičky a tetičky, šaty půjčí nebo pomůže vybrat kamarádka a fotky vám udělají Štěpán s Kamčou. Úspěch je zaručen 🙂

Dopředu jsme byli domluvení, co a jak bychom chtěli mít nafocené, prošli jsme si společně program dne a zbytek jsme nechali na kreativitě fotografického týmu. Ti se na nás poctivě připravili. Zajeli se předem podívat na místo činu, do kostela sv. Martina ve zdi, a obhlédli i okolní náměstí a uličky, kde by nejlépe vynikly skupinové a aranžované fotky.

V den D nás Štěpán provázel od příprav nevěsty, přes obřad, rodinný oběd až po večerní párty. Vznikla tak perfektní reportáž z celého dne plná slavnostní atmosféry a vtipných momentek. Po obědě jsme se spontánně rozhodli dojet domů tramvají a Kamča velmi energicky zajistila přesun mnoha pobavených spolucestujících do jiné části vozu, abychom se vešli do záběru. Takhle vypadá akce profi týmu.

Postprodukce i konečný výběr fotek do svatebního alba byl samozřejmě bezchybný.

Zkrátka jestli chcete svatební fotky, na kterých budete vypadat vy i vaše 80-ti letá babička neodolatelně, víte na koho se obrátit.